اخبار
صفحه اول اخبار هتل عباسی اصفهان و هتل منوچهری کاشان موفق به کسب رتبه بین المللی هتلداری شدند
به گزارش خبرگزاری میراث آریا
هتل عباسی اصفهان و هتل منوچهری کاشان موفق به کسب رتبه بین المللی هتلداری شدند
۱۳۹۳/۰۵/۲۷

به گزارش اداره روابط عمومی و امور فرهنگی استان اصفهان ، بر اساس ارزشیابی نقطه نظرات و مصاحبه هایی که در مورد مهمانسرای عباسی و هتل منوچهری کاشان در خصوص  سطح کیفیت سرویس دهی به  میهمانان صورت گرفته این دو هتل در سایت معتبر جهانی Trip advisor عنوان برنده سال 2014را  به خود اختصاص دادند.

Trip advisor  معروفترین سایت نظر سنجی جهان است و این دو هتل  توانسته اند به طور ثابت نظر عالی مهمان را به دست آورده و به همین خاطر از سوی سایت مذکور به عنوان برنده سال 2014 انتخاب و موفق به دریافت نشان عالی گردیدند.

همچنین هتل منوچهری کاشان موفق به کسب رتبه بین المللی دیگری با عنوان Euro cert نیز گردید . این رتبه بین المللی نیز دومین موفقیت این هتل است که سوی  موسسه بین المللی Euro cert به هتل منوچهری اهدا گردیده است .

کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان
بنیاد فرهنگ کاشان کتابی در قطع رحلی بزرگ، کاغذ گلاسه، تمام رنگی، در 576 صفحه با عنوان کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان منتشرکرده است. این کتاب شامل عکس‌های بزرگان کاشان است که در دوره قاجاریه در دربار صاحب مشاغل و سمت‌های مهم بوده‌اند، یا در عرصه‌های هنری و فرهنگی و ادبی به مراتب بالا دست یافته ‌بوده‌اند.
بنیاد فرهنگ کاشان منتشر کرد
کتاب فراز و فرود کاشان به روایت دیگران مجموعه‌ای است از نوشته‌های بیگانگانی که به ایران سفر کرده‌اند و در این سفرها از کاشان نیز گذشته‌اند و درباره این شهر و نقاط جغرافیایی پیرامون آن مطالبی نوشته‌اند: سفیران و ماموران سیاسی، مستشاران نظامی، بازرگانانی که....
من هم باستان‌شناس شدم! (چاپ دوم: ۱۳۸۹)
من هم باستان‌شناس شدم! عنوان کتابی است اثر تانیا گیرشمن، همسر رومن گیرشمن باستان‌شناس شهیر فرانسوی، که سال‌ها به همراه همسرش در محوطه‌های باستانی ایران به کاوش و پژوهش پرداخته است.
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان عنوان جلد سه و جهار دانشنامه کاشان است که به همت بنیاد فرهنگ کاشان در سال 1382 منتشر شده‌است.