اخبار
صفحه اول اخبار مراسم بزرگداشت سرکار خانم عفت کاشانی مادر جناب آقای دکتر محمدجواد ظریف وزیر محترم امورخارجه
بنیاد فرهنگ کاشان
مراسم بزرگداشت سرکار خانم عفت کاشانی مادر جناب آقای دکتر محمدجواد ظریف وزیر محترم امورخارجه
نویسنده خبر: بنیاد فرهنگ کاشان  [۱۳۹۲/۱۰/۱۴]

مراسم بزرگداشت سرکار خانم عفت کاشانی مادر جناب آقای دکتر محمدجواد ظریف وزیر محترم امورخارجه روز پنجشنبه 12/10/92 در مسجد حبیب‌بن موسی کاشان برگزار شد.

·        کاشانی‌ها سنگ تمام گذاشتند. به علت ازدحام جمعیت مراسم نیمساعت بیشتر از زمان اعلام شده طول کشید.

·        آقای دکتر ظریف علیرغم سرماخوردگی و کمردرد، یکساعت و چهل و پنج دقیقه ایستاد و به مردم خیرمقدم گفت.

·        تصاویر گویای بخشی از حضور پرشور همشهریان ایشان است.

بنیاد فرهنگ کاشان بر خود فرض می‌داند از مردم کاشان که از همشهری سیاستمدار و پرتلاش خود تجلیل نمودند. صمیمانه قدردانی نماید.

 

 

کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان
بنیاد فرهنگ کاشان کتابی در قطع رحلی بزرگ، کاغذ گلاسه، تمام رنگی، در 576 صفحه با عنوان کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان منتشرکرده است. این کتاب شامل عکس‌های بزرگان کاشان است که در دوره قاجاریه در دربار صاحب مشاغل و سمت‌های مهم بوده‌اند، یا در عرصه‌های هنری و فرهنگی و ادبی به مراتب بالا دست یافته ‌بوده‌اند.
بنیاد فرهنگ کاشان منتشر کرد
کتاب فراز و فرود کاشان به روایت دیگران مجموعه‌ای است از نوشته‌های بیگانگانی که به ایران سفر کرده‌اند و در این سفرها از کاشان نیز گذشته‌اند و درباره این شهر و نقاط جغرافیایی پیرامون آن مطالبی نوشته‌اند: سفیران و ماموران سیاسی، مستشاران نظامی، بازرگانانی که....
من هم باستان‌شناس شدم! (چاپ دوم: ۱۳۸۹)
من هم باستان‌شناس شدم! عنوان کتابی است اثر تانیا گیرشمن، همسر رومن گیرشمن باستان‌شناس شهیر فرانسوی، که سال‌ها به همراه همسرش در محوطه‌های باستانی ایران به کاوش و پژوهش پرداخته است.
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان عنوان جلد سه و جهار دانشنامه کاشان است که به همت بنیاد فرهنگ کاشان در سال 1382 منتشر شده‌است.