اخبار
صفحه اول اخبار انا لله و انا الیه راجعون
بنیاد فرهنگ کاشان
انا لله و انا الیه راجعون
نویسنده خبر: بنیاد فرهنگ کاشان  [۱۳۹۲/۱۰/۱۱]

به مناسبت درگذشت سرکار خانم عفت کاشانی مادر بزرگوار جناب آقای محمد جواد ظریف همشهری عزیز و وزیر محترم امور خارجه مراسمی از ساعت 3 تا 4/30 بعدازظهر روز پنجشنبه 12/10/92 در مسجد حبیب‌ابن موسی کاشان برگزار می‌شود. از همشهریان عزیز دعوت می‌نماید تا با حضور خود در این مراسم از این خانواده بزرگوار تجلیل به عمل آورید.

بنیاد فرهنگ کاشان

کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان
بنیاد فرهنگ کاشان کتابی در قطع رحلی بزرگ، کاغذ گلاسه، تمام رنگی، در 576 صفحه با عنوان کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان منتشرکرده است. این کتاب شامل عکس‌های بزرگان کاشان است که در دوره قاجاریه در دربار صاحب مشاغل و سمت‌های مهم بوده‌اند، یا در عرصه‌های هنری و فرهنگی و ادبی به مراتب بالا دست یافته ‌بوده‌اند.
بنیاد فرهنگ کاشان منتشر کرد
کتاب فراز و فرود کاشان به روایت دیگران مجموعه‌ای است از نوشته‌های بیگانگانی که به ایران سفر کرده‌اند و در این سفرها از کاشان نیز گذشته‌اند و درباره این شهر و نقاط جغرافیایی پیرامون آن مطالبی نوشته‌اند: سفیران و ماموران سیاسی، مستشاران نظامی، بازرگانانی که....
من هم باستان‌شناس شدم! (چاپ دوم: ۱۳۸۹)
من هم باستان‌شناس شدم! عنوان کتابی است اثر تانیا گیرشمن، همسر رومن گیرشمن باستان‌شناس شهیر فرانسوی، که سال‌ها به همراه همسرش در محوطه‌های باستانی ایران به کاوش و پژوهش پرداخته است.
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان عنوان جلد سه و جهار دانشنامه کاشان است که به همت بنیاد فرهنگ کاشان در سال 1382 منتشر شده‌است.