اخبار
صفحه اول اخبار گزارش تصویری از برگزاری جلسه رونمایی و نقد و بررسی کتاب فراز و فرود کاشان به روایت دیگران
بنیاد فرهنگ کاشان
گزارش تصویری از برگزاری جلسه رونمایی و نقد و بررسی کتاب فراز و فرود کاشان به روایت دیگران
نویسنده خبر: بنیاد فرهنگ کاشان  [۱۳۹۲/۰۲/۲۵]

روز سه‌شنبه بیست‌وچهارم اردیبهشت 1392 جلسه رونمایی، نقد و بررسی کتاب فراز و فرود کاشان به روایت دیگران که توسط بنیاد فرهنگ کاشان منتشر شده‌است در شهر کتاب بهشتی بر گزار شد.

بنیاد فرهنگ کاشان از حضور تمامی استادان و شرکت کنندگان و برگزار کنندگان محترمِ جلسه تشکر می‌نماید

گزارش کامل تصویری از این جلسه در بخش گزارش سایت اینترنتی بنیاد فرهنگ کاشان قرار داده خواهد شد.

کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان
بنیاد فرهنگ کاشان کتابی در قطع رحلی بزرگ، کاغذ گلاسه، تمام رنگی، در 576 صفحه با عنوان کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان منتشرکرده است. این کتاب شامل عکس‌های بزرگان کاشان است که در دوره قاجاریه در دربار صاحب مشاغل و سمت‌های مهم بوده‌اند، یا در عرصه‌های هنری و فرهنگی و ادبی به مراتب بالا دست یافته ‌بوده‌اند.
بنیاد فرهنگ کاشان منتشر کرد
کتاب فراز و فرود کاشان به روایت دیگران مجموعه‌ای است از نوشته‌های بیگانگانی که به ایران سفر کرده‌اند و در این سفرها از کاشان نیز گذشته‌اند و درباره این شهر و نقاط جغرافیایی پیرامون آن مطالبی نوشته‌اند: سفیران و ماموران سیاسی، مستشاران نظامی، بازرگانانی که....
من هم باستان‌شناس شدم! (چاپ دوم: ۱۳۸۹)
من هم باستان‌شناس شدم! عنوان کتابی است اثر تانیا گیرشمن، همسر رومن گیرشمن باستان‌شناس شهیر فرانسوی، که سال‌ها به همراه همسرش در محوطه‌های باستانی ایران به کاوش و پژوهش پرداخته است.
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان عنوان جلد سه و جهار دانشنامه کاشان است که به همت بنیاد فرهنگ کاشان در سال 1382 منتشر شده‌است.