گالری تصاویر
صفحه اول گالری تصاویر عکس هوایی با نمایی از بام زیبای خانه بروجردی وقلعه ۹۰۰ساله جلالی
عکس هوایی با نمایی از بام زیبای خانه بروجردی وقلعه ۹۰۰ساله جلالی
خانه بروجردی کاشان میزبان زیباترین بام مسکونی ایران است.بامی که هم نورگیروهم تهویه تالار شاه نشین در بخش بیرونی خانه است.درنمای پشت آن قلعه جلالی (منسوب به ملکشاه سلجوقی )دیده می شود که در درون وبرون آن دو یخچال قرار دارد.یخچالهایی که روزگاری عطش مردم کاشان را با شربتهای دل انگیز وا می نهاد و اینک درغبار بی توجهی مردمان روزگار می گذراند.
کاشان ؛کی آشیان
سرزمین هفت هزارساله
کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان
بنیاد فرهنگ کاشان کتابی در قطع رحلی بزرگ، کاغذ گلاسه، تمام رنگی، در 576 صفحه با عنوان کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان منتشرکرده است. این کتاب شامل عکس‌های بزرگان کاشان است که در دوره قاجاریه در دربار صاحب مشاغل و سمت‌های مهم بوده‌اند، یا در عرصه‌های هنری و فرهنگی و ادبی به مراتب بالا دست یافته ‌بوده‌اند.
بنیاد فرهنگ کاشان منتشر کرد
کتاب فراز و فرود کاشان به روایت دیگران مجموعه‌ای است از نوشته‌های بیگانگانی که به ایران سفر کرده‌اند و در این سفرها از کاشان نیز گذشته‌اند و درباره این شهر و نقاط جغرافیایی پیرامون آن مطالبی نوشته‌اند: سفیران و ماموران سیاسی، مستشاران نظامی، بازرگانانی که....
من هم باستان‌شناس شدم! (چاپ دوم: ۱۳۸۹)
من هم باستان‌شناس شدم! عنوان کتابی است اثر تانیا گیرشمن، همسر رومن گیرشمن باستان‌شناس شهیر فرانسوی، که سال‌ها به همراه همسرش در محوطه‌های باستانی ایران به کاوش و پژوهش پرداخته است.
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان عنوان جلد سه و جهار دانشنامه کاشان است که به همت بنیاد فرهنگ کاشان در سال 1382 منتشر شده‌است.