همکاری با ما
صفحه اول همکاری با ما
بنیاد فرهنگ کاشان، از همة متخصصان و کارشناسان و علاقمندان به مشارکت در پروژه‌های این بنیاد دعوت به همکاری می‌کند. خواهش می‌کنیم چنان‌چه مایلید در اجرای پروژه‌های بنیاد فرهنگ کاشان همکاری نمایید، از طریق ارسال ایمیل به نشانی ‌ به ما اطلاع دهید. لطفاً زمینة علاقمندی و تخصص خود را در ایمیلی که می‌فرستید ذکر بفرمایید و رزومه و اطلاعات تماس خود را نیز پیوست کنید. برای اطلاع از عنوان‌های پروژه‌های بنیاد فرهنگ کاشان، به بخش پروژه‌های سایت مراجعه بفرمایید. در حال حاضر پروژه‌های: «گردآوری گویش‌ها و لهجه‌های کاشان»، «سفال کاشان»، و «مشاهیر و بزرگان کاشان» از پروژه‌هایی هستند که از همکاری متخصصان و کارشناسان و علاقمندان با اولویت بالایی استقبال می‌کنند.
فرم همکاری با بنیاد
  • نام:
  • نام خانوادگی:
  • ایمیل:
  • تلفن:
  • زمینه علاقه مندی:
  • تخصص:
  • فایل رزومه (CV):
کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان
بنیاد فرهنگ کاشان کتابی در قطع رحلی بزرگ، کاغذ گلاسه، تمام رنگی، در 576 صفحه با عنوان کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان منتشرکرده است. این کتاب شامل عکس‌های بزرگان کاشان است که در دوره قاجاریه در دربار صاحب مشاغل و سمت‌های مهم بوده‌اند، یا در عرصه‌های هنری و فرهنگی و ادبی به مراتب بالا دست یافته ‌بوده‌اند.
بنیاد فرهنگ کاشان منتشر کرد
کتاب فراز و فرود کاشان به روایت دیگران مجموعه‌ای است از نوشته‌های بیگانگانی که به ایران سفر کرده‌اند و در این سفرها از کاشان نیز گذشته‌اند و درباره این شهر و نقاط جغرافیایی پیرامون آن مطالبی نوشته‌اند: سفیران و ماموران سیاسی، مستشاران نظامی، بازرگانانی که....
من هم باستان‌شناس شدم! (چاپ دوم: ۱۳۸۹)
من هم باستان‌شناس شدم! عنوان کتابی است اثر تانیا گیرشمن، همسر رومن گیرشمن باستان‌شناس شهیر فرانسوی، که سال‌ها به همراه همسرش در محوطه‌های باستانی ایران به کاوش و پژوهش پرداخته است.
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان عنوان جلد سه و جهار دانشنامه کاشان است که به همت بنیاد فرهنگ کاشان در سال 1382 منتشر شده‌است.