فرصت های شغلی
صفحه اول فرصت های شغلی

تخصصهای مورد نیاز بنیاد فرهنگ کاشان ذیلا معرفی شده است. در صورت علاقه مندی به همکاری با بنیاد در زمینه های اعلام شده در انتهای این صفحه فرم درخواست استخدام را تکمیل و ارسال کنید.

حروفنگار
شرح شغل: حروفنگاری متون فارسی و انگلیسی مربوط به پروژه‌های انتشاراتی بنیاد فرهنگ کاشان، به صورت تمام‌وقت و مستقر در محل دفتر بنیاد فرهنگ کاشان با ساعت کاری 9-17.
شرایط شغل: تسلط به تایپ فارسی و لاتین و آوانگاری در برنامه word؛
آشنایی با دستور زبان فارسی؛
دست‌کم سه سال سابقه کار مرتبط (ترجیح با سابقه کار در انتشارات است)؛
داشتن روحیه کار گروهی و دقت بالا.
دستیار ویرایش و نمونه‌خوان
شرح شغل: همکاری با ویراستاران بنیاد در ویرایش متن‌ پروژه‌ها و بازخوانی و نمونه‌خوانی متن‌ها. به صورت تمام‌وقت با ساعت کاری 9-17.
شرایط شغل: داشتن مدرک تحصیلی مرتبط؛
دست‌کم یک سال سابقه کار مرتبط؛
تسلط به برنامه word؛
آشنایی (دست‌کم متوسط) با زبان انگلیسی؛
داشتن سطح بالایی از اطلاعات عمومی به‌ویژه در حوزه فرهنگ و ادب؛
داشتن دقت و حوصله فراوان؛
برخورداری از روحیه کار گروهی.
فرم درخواست استخدام
  • نام:
  • نام خانوادگی:
  • ایمیل:
  • تلفن:
  • توضیحات:
  • فایل رزومه (CV):
کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان
بنیاد فرهنگ کاشان کتابی در قطع رحلی بزرگ، کاغذ گلاسه، تمام رنگی، در 576 صفحه با عنوان کاشانیان نامدار به روایت آلبومخانه کاخ گلستان منتشرکرده است. این کتاب شامل عکس‌های بزرگان کاشان است که در دوره قاجاریه در دربار صاحب مشاغل و سمت‌های مهم بوده‌اند، یا در عرصه‌های هنری و فرهنگی و ادبی به مراتب بالا دست یافته ‌بوده‌اند.
بنیاد فرهنگ کاشان منتشر کرد
کتاب فراز و فرود کاشان به روایت دیگران مجموعه‌ای است از نوشته‌های بیگانگانی که به ایران سفر کرده‌اند و در این سفرها از کاشان نیز گذشته‌اند و درباره این شهر و نقاط جغرافیایی پیرامون آن مطالبی نوشته‌اند: سفیران و ماموران سیاسی، مستشاران نظامی، بازرگانانی که....
من هم باستان‌شناس شدم! (چاپ دوم: ۱۳۸۹)
من هم باستان‌شناس شدم! عنوان کتابی است اثر تانیا گیرشمن، همسر رومن گیرشمن باستان‌شناس شهیر فرانسوی، که سال‌ها به همراه همسرش در محوطه‌های باستانی ایران به کاوش و پژوهش پرداخته است.
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان
آریاییان، مردم کاشی، اَمَرد، پارس و دیگر ایرانیان عنوان جلد سه و جهار دانشنامه کاشان است که به همت بنیاد فرهنگ کاشان در سال 1382 منتشر شده‌است.